Збиратимуть на оптичний приціл: у Калуші проведуть “вишиванковий” ярмарок

 • Команда викладачів та студентів Фахового коледжу культури і мистецтв запрошує мешканців Калуської громади на благодійний ярмарок.

  За словами організаторів, виникла потреба у зборі коштів на оптичний приціл ZCO 527 для калуських бійців 102-го зведеного батальйону 116-ї бригади територіальної оборони ЗСУ, які з самого початку війни забезпечують мирне небо над головами українців, інформують “Вікна”.

  Тому калушан та гостей міста запрошують сьогодні, 19 травня, у Всесвітній День вишиванки, взяти участь у благодійному мистецькому ярмарку, яка відбудеться на площі Героїв о 16.30.

  Дрескод: вишиванка. Внесок кожного у загальну справу — неоціненний, переконані організатори, серед яких — Фаховий коледж культури і мистецтв, Калуська інтернет-мережа КІМ, ГО “Громадський простір Калуша”.

  За словами голови “Громадського простору Калуша” Миколи Височанського, організацію утворили голови ОСББ для створення револьверного фонду, залучення фінансування для реалізації проєктів з відновлення багатоквартирних будинків.

  Однак хотілося працювати не тільки в технічному напрямку, але й у громадсько-культурному. Розпочали із благодійництва, а надалі планують організувати тренінги, інтелектуальні заходи, які б заохотили молодь до знань та саморозвитку.

  Читайте також:

  До Дня вишиванки у Коломиї проведуть благодійні заходи

  Привітання з Днем вишиванки: проза, вірші українською мовою

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!