Збирають гроші для армії: у Франківську онука виготовляє модульне оригамі, а бабуся його продає

 • Іванофранківка Світлана Пономаренко уже понад місяць продає свої вироби й частину вторгованих грошей перераховує до фонду “Повернись живим”.

  У роботі їй допомагає сімейний підряд: мама, тато та бабуся, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  17-річна Світлана Пономаренко виготовляє фігурки з паперу вдома, а неподалік ринку, на вулиці Євгена Коновальця, їх продає бабуся дівчинки Любов Пономаренко.

  “Такий ангел-хоронитель — оберіг для всіх нас. Його купляють для новонароджених. Пишаюся онукою, яка вона в нас розумничка. От тигрик, такий хороший, метелики. Пікачу вона зробила. Неподалік — дитяча лікарня, багато приїжджих, то вони часом діткам купляють”, — розповідає бабуся Люба.

  Щоб зробити серце, потрібно 60 модулів, розповідає дівчина. З уже готових деталей його Світлана робить менш ніж за 15 хвилин. Дівчина пригадує, повномасштабне вторгнення Росії відбулося в її день народження. Відтоді вона і допомагає ЗСУ. Раніше волонтерила у школі, а місяць тому вирішили продавати свої роботи з модульного оригамі.

  “Людям подобаються мої роботи, вони їх купують, то чому б не допомагати. Зараз потрібна підтримка від кожного, хоча б по кілька гривень — це буде велика допомога”, — говорить Світлана Пономаренко.

  Аби виготовити більше виробів, заготовки допомагають робити батьки Світлани.

 • “Ми допомагаємо різати папір, закуповуємо, крутимо модулі. Ми вже засікали, що за годину можемо 100 модулів накрутити. Дуже багато часу на це йде”, — говорить Наталія Пономаренко.

  За місяць із вторгованих грошей за модульне оригамі Світлана Пономаренко відіслала фонду “Повернись живим” понад 3 тис. грн.

  Читайте також: Волонтери з Краматорська виготовляють меблі для переселенців у Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!