Здорове харчування у Франківську: де шукати якісні продукти за доступними цінами

 • Торговельна мережа «АТБ» понад чверть сторіччя відома мільйонам українців. Тут завжди можна придбати якісні товари  за максимально доступними цінами. Тепер компанія планує значно розширити асортимент натуральної продукції власного виробництва.

  Найбільшу увагу приділятимуть інноваційним здоровим товарам, які виробляють без додавання пальмової олії, консервантів, барвників та інших шкідливих добавок.

  Це товари для здорового харчування, про значення яких останнім часом багато розповідають фахівці і на які цінять європейські споживачі. Завдяки «АТБ» можливість наповнити холодильник безпечними натуральними продуктами тепер є і в жителів нашого міста джентльменів.

  Компанія активно розвиває добре знайому клієнтам власну торгову марку «Спецзамовлення “АТБ”». В її асортименті представлені натуральні молочні продукти вищого ґатунку, ковбасні вироби, виготовлені за Держстандартом,   улюблене з дитинства натуральне згущене молоко. Воно не просто солоденьке, а дуже смачне та корисне для здоров’я.

  На даний час компанія володіє чотирма власними торговими марками, що належать до різних цінових категорій. Преміальний сегмент представлений ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній плюс – «Спецзамовлення “АТБ”», середній – ТМ «Своя лінія». Найбільш економну продукцію пропонує ТМ «Розумний вибір». Таким чином,  кожен мешканець Івано-Франківська знайде у численних маркетах «АТБ» якісні здорові продукти на свій смак.

  «Дискаунтери мережі раді запропонувати власний імпорт. Його маркують брендом «De Luxe Foods & Goods Selected», який був створений компанією «АТБ» з метою познайомити споживачів з кухнями різних народів світу. З-за кордону завозять ті продукти, які неможливо виростити або виготовити в Україні. Наприклад, екзотичні овочі та фрукти, деякі види грибів, каву, оливкову олію, а також товари, характерні для певного регіону – італійську пасту, бельгійський шоколад, шрі-ланкійський чай, тайський рис, іспанські оливки і багато іншого», – зазначила Наталія Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ «АТБ-Маркет».

  Золотого правила –  працювати безпосередньо з виробниками – компанія дотримується і стосовно імпорту. Власні імпортери завозять товари з-за кордону самостійно –  отже, цілком виключена ймовірність підробок. Відмова від послуг посередників дозволяє найбільшому ритейлеру України значно знизити вартість товарів власного імпорту. Також не слід забувати, що ціни в дискаунтерах «АТБ» завжди на 10–15% нижчі за середньоринкові.

  1044 цілодобових супермаркетів «АТБ», у тому числі й у нашому місті Франка, пропонують понад 3,5 тис. найменувань. Близько тисячі з них представлені товарами ​​власних торгових марок. Ціни на ексклюзивний асортимент на 30% нижчі за ціни на будь-які аналоги. Водночас до якості продукції власного виробництва та власного імпорту, яку продають тільки в дискаунтерах «АТБ», компанія висуває особливо суворі вимоги. На полиці магазинів найбільшої за багатьма показниками торговельної мережі країни можуть потрапити тільки гарантовано свіжі, натуральні, безпечні та здорові продукти. Здобувши довіру майже чотирьох мільйонів постійних клієнтів у 24 областях, зокрема й на Франківщині, «АТБ» цінує свою репутацію, тому підходить до контролю якості відповідально.

  Світлана Шевченко

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!