Зеленський анонсував “потужний вересень” для України

 • Міжнародна активність України буде зростати.

  Президент України Володимир Зеленський повідомив про початок підготовки “потужного вересня для України” з не меншою, ніж цими тижнями, міжнародною активністю.

  “Уже почали готувати потужний вересень для України. Наша міжнародна активність буде не меншою, ніж цими тижнями”, – йдеться в дописі.

  Як зазначає президент, перше – наш захист.

  “Нові оборонні пакети для українських воїнів. Артилерія, бронетехніка, ППО й ракети, засоби для розмінування. Кожен із партнерів поінформований про наші потреби. Очікуємо рішень”.

  Глава держави анонсував наступні раунди переговорів та приєднання нових країн до спільної безпекової архітектури.

  Володимир Зеленський підкреслив, що зараз готують українську участь у міжнародних заходах, зокрема в сесії Генеральної Асамблеї ООН:

  “Черговий Саміт перших леді та джентльменів – нарощуємо українську «мʼяку силу». Продовольча безпека світу – незмінний пріоритет. Протягом тижня – кілька нарад із цих питань”.

  Президент додав, що Україну чутиме Глобальний Південь, готують нову комунікацію.

  Днями ухвалили нове санкційне рішення Сполучених Штатів проти російських фізичних та юридичних осіб, які були залучені до злочинної депортації українських дітей із нашої тимчасово окупованої території.

  “Працюємо над аналогічними санкційними кроками партнерів. Депортація дітей, свідоме й системне намагання позбавити їх будь-якого зв’язку з рідними, намагання навчити їх ненависті до рідної країни – це російська геноцидна політика, яка заслуговує на однакове засудження всіма у світі. І я дякую кожній державі, кожному лідеру та всім міжнародним інституціям, які допомагають нам у відновленні справедливості”, – додав Глава держави.

  Нагадаємо, Зеленський підписав указ про звільнення обласних військових комісарів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!