Зеленський на форумі в Давосі: “Надання Україні ППО має випередити нові ракетні атаки Росії”

 • Сьогодні, 18 січня, Президент України Володимир Зеленський у зверненні до Всесвітнього економічного форуму в Давосі закликав країни світу діяти швидше й рішучіше, аби випередити нові агресивні кроки Росії та завершити війну в Україні.

  Про це він повідомив у Facebook, опублікувавши відео виступу.

  “Щоб почати війну, Росії знадобилось менше однієї секунди. Щоб увести за це перші санкції – світу знадобились дні. Час, що вільний світ витрачає на роздуми, держава-терорист витрачає на вбивства. Світ вагався у 2014 році, коли Росія без вагань окупувала Крим. Світ вагався у 2022-му, коли Росія без вагань зробила війну повномасштабною”, – сказав Зеленський.

  Він також наголосив на тому, що світ не має вагатися сьогодні і ніколи більше.

  “Надання Україні ППО має випередити нові ракетні атаки Росії. Постачання західних танків має випередити вторгнення чергових російських танків. Відновлення безпеки і миру в Україні має випередити атаку Росії на безпеку і мир інших країн. Трибунал за скоєні воєнні злочини має запобігти новим”, – йдеться у зверненні глави держави.

  На його думку, розширення НАТО і ЄС має випередити поширення російської агресії.

 • Учасники форуму в Давосі вшанували хвилиною мовчання памʼять усіх, кого втратила Україна цього дня та за майже 11 місяців війни.

  Читайте також: СБУ розглядає кілька версій катастрофи гелікоптера у Броварах

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!