Зеленський нагородив прикарпатця орденом “За заслуги” І ступеня

 • Президент України Володимир Зеленський нагородив відомого прикарпатця орденом “За заслуги” І ступеня.

  Нагороду отримав голова Національної спілки театральних діячів України, керівник Національної оперети України Богдан Струтинський, інформує Київський театр опери.

  Богдан Струтинський зазначив, що ця нагорода – певне визнання досягнень його колективу. Він наголосив, що держава має акцентувати більшу увагу на підтримці мистецтва.

  «Мистецтво відповідає не тільки за логіку, а й за стан душі. Воно дає можливість іншим людям в інших галузях отримати енергію для свого творення, відкрити більше самих себе. Тому однозначно мистецтво повинне мати спеціальну державну програму щодо його підтримки. Тому що без нього ми не будемо знати, що будувати й куди рухатися», – каже митець.

  Довідково: Богдан Струтинський народився 19 липня 1970 в селі Старому Лисці Тисменицького району на Івано-Франківщині. Зараз він український театральний режисер, педагог та продюсер, голова Національної спілки театральних діячів України, директор і художній керівник Київського національного академічного театру оперети. Заслужений діяч мистецтв України, Народний артист України.

 • Нагадаємо: Президент нагородив двох прикарпатських рятувальників

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!