Зеленський призначив нового голову Івано-Франківської ОДА

 • Президент України Володимир Зеленський призначив нового очільника Івано-Франківської ОДА. 

  Сьогодні, 24 квітня, президент провів зустріч з новопризначеним головою обласної державної адміністрації, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА. Ним став Віталій Федорів, який з лютого 2020 року тимчасово виконував обов’язки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. 

  Нагадаємо, ексголову Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля призначили на посаду міністра розвитку громад. Вже згодом він став прем’єр-міністром України. 

  Володимир Зеленський наголосив на важливості вирішення актуальних проблем області. Зокрема, йшлося про економічний розвиток регіону. Указ про призначення Віталія Федоріва очільником Івано-Франківської ОДА Глава держави підписав 24 квітня.

  Довідка:

 • Віталій Федорів народився 1977 року в селі Братківці Тисменицького району Івано-Франківської області. У 2000-му закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Економіка підприємства», (інженер-економіст), у  2004 році – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Державна служба» (магістр державної служби). З 2001 року працював у структурах Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а також заступником начальника Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області. З листопада 2018 року був заступником голови ОДА. 

  Раніше Віталій Федорів казав, що хоче вдвічі підняти зарплати медикам Прикарпаття. Також він пояснив, чому Прикарпаття лідирує за кількістю хворих на коронавірус. 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!