Зеленський призначив нову голову Івано-Франківської ОДА

 • Попередній очільник області попрацював на посаді лише пів року.

  Президент України Володимир Зеленський призначив Світлану Онищук новою головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Відповідний указ був підписаний 8 липня, повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на “Главком”.

  На врученні службового посвідчення в Офісі президента Зеленський побажав Онищук успіхів на посаді.

  При цьому Зеленський заявив, що серед пріоритетів розвиток інфраструктури та туристичного потенціалу регіону, а також залучення інвестицій. 

  Нагадаємо, напередодні Кабінет Міністрів погодив звільнення голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука. Він на цій посаді попрацював пів року.

  За результатами співбесіди уряд рекомендував президенту призначити Світлану Онищук на посаду голови ОДА.

  Довідка:

  Світлана Онищук народилася в 1984 році в селищі Заболотів Івано-Франківської області. У 2002 році закінчила Снятинський сільськогосподарський технікум за напрямом «Бухгалтерський облік». У 2005 році – Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника за напрямом «Правознавство». Доктор наук з державного управління.

  З 2002 року працювала юридичним консультантом приватної агрофірми. Проходила службу в органах внутрішніх справ у Прикарпатському Юридичному інституті Львівського держуніверситету внутрішніх справ.

  Із 2012 року працювала на різних посадах у Національному агентстві України з питань державної служби та його регіональних підрозділах. Із вересня 2019 була заступницею голови Івано-Франківської ОДА.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!