Зеленський відповів на петицію про заборону роздачі повісток на блокпостах, АЗС і вулиці

 • Президент України Володимир Зеленський звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням комплексно опрацювати питання щодо масової видачі повісток на блокпостах, АЗС та на вулиці. 

  Голова держави нагадав, що порядок оповіщення військовозобов’язаних про їх призов на військову службу під час мобілізації та вручення повісток (повідомлень) врегульовується відповідними актами уряду, Міністерства оборони України і Генерального штабу ЗСУ, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Zaxid.net.

  Згідно із Законом України “Про військовий обов’язок i військову службу”, призов резервістів та військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації здійснюється для доукомплектування військових посад, передбачених штатами венного часу, у терміни, визначені мобілізаційними планами ЗСУ та інших військових формувань.

  «Ураховуючи викладене, я звернувся до прем’єр-міністра України Д. Шмигаля з проханням комплексно опрацювати порушене в електронній петиції питання в контексті дотримання прав громадян та законодавства про військовий обов’язок і військову службу», – йдеться у відповіді на петицію. 

  Як відомо, зареєстрована 29 червня електронна петиція з проханням заборонити видавати повістки на блокпостах, заправках і на вулиці вже 15 липня набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів. Автор петиції просив голову держави розпорядитись набирати військовий резерв в першу чергу з охочих та заборонити видачу повісток у місцях, крім військкоматів.

 • Читайте також: Посидьте в тилу. Які хвороби звільнять від служби в армії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!