Зеленський закликав партнерів підтримати створення спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ

 • Європарламент 19 січня проголосував за незобов’язуючу резолюцію, яка закликає до створення спеціального міжнародного трибуналу для переслідування злочину агресії Росії проти України. 

  Після рішення Європейського парламенту Президент України Володимир Зеленський закликав партнерів підтримати створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Європейську правду”.

  “Вітаю ухвалення резолюції Європейського парламенту про створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України. Закликаю всіх наших партнерів підтримати такий трибунал. Росія має бути притягнута до відповідальності за свою агресивну війну, справедливість має перемогти”, – зазначив президент.

  Глава МЗС Дмитро Кулеба назвав ухвалення резолюції важливим кроком до створення правового механізму для притягнення до відповідальності російського керівництва та запобігання подібним злочинам у майбутньому.

  Додамо, що євродепутати вважають, що трибунал повинен притягнути до відповідальності не лише президента РФ Владіміра Путіна, а й самопроголошеного президента Білорусі Александра Лукашенка і керівництво Білорусі. 

 • До теми: Росія може сформувати ударні угрупування для спроби повторного наступу до кінця лютого – у березні, – Резніков

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!