Зеленський заявив, що у 2020-му пройдуть вибори на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський розповів, що вибори на Донбасі планують провести восени 2020 року спільно з всеукраїнськими місцевими виборами.

Про це президент повідомив ввечері, 6 грудня в ефірі токшоу Савіка Шустера «Свобода слова», пише “Захід.Нет”.

За словами Зеленського, вибори в ОРДЛО будуть проводитися одночасно з всеукраїнськими місцевими виборами, тому що «ми одна країна».

«Місцеві вибори будуть проводитися одночасно, за законами України, на всій території України. Так, це наша ідея», – зазначив президент.

«Я точно буду говорити про кордони. Я буду говорити відверто, у нас інший план з приводу кордону, яким чином це передається і яким чином і коли Україна контролює український кордон з Росією», – відповів Зеленський на запитання журналіста, як влада збирається вирішувати «дилему» щодо мінських домовленостей, в яких прописані спочатку вибори, а вже потім визначення українських територій на Донбасі.

Зазначимо, на питання журналіста про те, чи хоче Зеленський змінити мінські домовленості, президент не відповів. При цьому Володимир Зеленський заявив, що не має наміру вести прямі переговори з бойовиками, однак хоче включити в мінську групу представників переселенців.

Президент України раніше також заявляв, що «формула Штайнмаєра» буде імплементована в закон про особливий статус тільки після виведення військ і роззброєння незаконних збройних формувань на тимчасово окупованих територіях.

Нагадаємо, Зеленський хоче провести обмін полоненими з Росією до Нового року

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!