Землі парку у людей не вилучатимуть, – директор Дністровського ландшафтного парку

7 вересня в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку.

Новопризначений директор обласного комунального підприємства “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича” Михайло Ковтун розповів про те, які зміни внесли до Положення про ландшафтний парк та які є перспективи розвитку.

Він зазначив, що до положення про ландшафтний парк було додано декілька нових пунктів, зокрема про наукову, дослідницьку діяльність, громадський контроль.

Читайте також: Дві прикарпатські річки визнали найчистішими в Україні

“Подумали і про те, що найбільше цікавило людей, бо люди бояться, що у них заберуть території. Щоб не було судових позовів, вирішили що вилучати території не будуть, території буде лише оголошено, але не вилучено”,- розповів директор ландшафтного парку.

 Він також зазначив, що більше думають наразі про довгострокові цілі.

Стратегія розвитку зачіпатиме галузі збереження природних об’єктів, екологічно-просвітницької роботи, рекреаційна діяльність.

Підприємство вже офіційно зареєстроване, працює, однак заробітної плати працівники ще не отримають.

За літо було розроблено нові маршрути подорожі ландшафтним парком, налагоджені зв’язки в інвестиційній діяльності, налагоджуються зв’язки з владою.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!