Земля на території колишнього шкірзаводу в Франкіську не забруднена

 • На початку червня 2015 року депутат івано-франківської обласної ради Сергій Адамович виголосив депутатський запис стосовно стану ґрунтового покриву земельної ділянки за адресою: вул. Левицького, 8 (територія колишнього шкірзаводу).

  Через деякий час Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області повідомила: на виконання доручення Івано-Франківської прокуратури міська рада створить комісію, в яку “планується залучити” спеціалістів Держекоінспекції області, Держсанепідемслужби та УМВС з метою перевірки на наявність “небезпечних речовин в ґрунтовому покриві на території колишнього шкірзаводу”.

  І ось у вересні обласна Держекоінспекція повідомила: на території шкірзаводу комісія виявила звалище побутових відходів. Інспектори також відібрали проби ґрунтів. Їхній аналіз не виявив перевищення забруднюючих речовин.

  Однак фахівці відзначають: висновок державної екологічної експертизи про документаціюз  перепрофілювання або консервації цього підприємства відсутній, а це суперечить вимогам чинного законодавства.

  У обласній Держекоінспекції запевнили, що видали відповідну вимогу підприємству “Спілловер”, аби усунути ці порушення.

  99_big

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!