Згоріло все: сім’я на Прикарпатті залишилась без даху над головою (ВІДЕО)

 • Не те, що без даху над головою – навіть без документів залишилася сім’я Пішаків із села Стопчатів, що на Прикарпатті. У них згоріло все – люди вціліли дивом. Зараз вони терміново намагаються відбудувати хату.

  9-річний  син Пішаків щойно подолав рак крові. Торік хлопчик узяв участь у проєкті “Здійсни мрію”. Але тепер родині Пішаків знову потрібна ваша допомога, пише “ТСН”.

  Від хати залишитись тільки обгорілі стіни. Вікна ж розплавились, погоріли, стеля – вигоріла. Сім’я буквально залишилась гола, боса і без даху над головою. 

  Харчі та одяг для родини на перший час позносили добрі люди. Сусіди ж дозволи пожити в старій хаті, яка багато років пустувала. Погорільці дякують, але лікарі попереджають, що в таких умовах хвороба їхнього сина може повернутись. А дев’ятирічний хлопчик тільки пішов на поправку після дворічної боротьби з раком крові.

  Мета Пішаків зараз – відремонтувати хату, що згоріла. Все, що можуть, чоловік та жінка роблять власноруч. Але будматеріали купити нізащо. Односельці допомагають, але то крапля в морі. 

 • Читайте також: Прикарпатець намагався загасити пожежу авто і обпікся – він в реанімації

  Більше – в сюжеті “ТСН”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!