Жертви шахрайств: франківці перерахували “продавцям” кошти, але товари так і не отримали

 • Заяви про шахрайство в мережі Інтернет до прикарпатських правоохоронців надходять майже щодня. Поліція вкотре застерігає жителів Івано-Франківщини від ошуканців, що вчиняють від імені банківських та фінансових працівників, псевдоправоохоронців або ж при купівлі-продажу товарів через зазначену мережу.

  У вчорашніх двох випадках схема ошуканства пов’язана із обманом під час продажу товарів через інтернет-сайти, повідомляє прес-служба поліції.

  Схема вже добре відома, однак дієва й досі: телефонний дзвінок, домовленість про покупку і отримання грошей на картку. Покупці справно перевели кошти на банківський рахунок, однак продавець зник разом з товаром. Його номер не відповідав, а згодом і зовсім зник з мережі.

  У результаті, замість отримання бажаного дитячого крісла 23-річна мешканка м. Івано-Франківська позбулася близько 3 400 гривень, а 28-річний франківець збагатив шахрая на 800 гривень, проте пральну машинку так і не отримав.

  “Торгуючи чи купуючи у мережі, будьте особливо пильними! Часто шахраї створюють оголошення з неіснуючим товаром, тому підтвердити його наявність не мають можливості. Купуйте накладним платежем. Заплатите дорожче, але таки придбаєте необхідне”, – закликає поліція.

  Раніше “Галицький кореспондент” писав, що франківець намагався придбати телефон та перерахував шахраям майже 13 тисяч гривень.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!