Жінка з Маріуполя чекає на полоненого чоловіка в Івано-Франківську (відео)

 • Дружина полоненого бійця полку “Азов” Андрія – Наталія Волкова чекає на нього в Івано-Франківську й облаштовує місце, де вони зможуть “звити своє родинне гніздечко”.

  В останньому повідомленні, яке отримала дружина полоненого “азовця”, йшлося про те, що йому легше померти навіть розстріляним зі словами “Слава Україні”, ніж залишатися на “Азовсталі” без їжі та води, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сюжет “Радіо Свобода”.

  Також він написав, що залишиться у будь-якому випадку вірним їй та Україні.

  За словами Наталії, вони познайомилися саме завдяки тому, що він підписав контракт із “Азовом” і приїхав у її рідне місто – Маріуполь. Андрій обороняв це місто з першого дня повномасштабної російської агресії.

  “Чоловік єдине казав, що буде до останнього в Маріуполі. У нього наказ – до останньої краплі крові. Вони готові помирати, не хочуть, але готові, тому що вони розуміють ціну, і до останнього триматимуть оборону. Вони – та лінія, яка не дасть ворогу просунутися далі”, – каже Наталя.

  Вона розповідає, що Андрій до останнього обороняв “Азовсталь”. Після цього потрапив у російський полон. Перебуваючи там, один раз він їй зателефонував.

  “Сказав, що все з ним нормально. “Наташа, а чи є Україна?”, – приблизно такі запитання лунали від мого чоловіка, тому що вони в інформаційному вакуумі перебувають”, – говорить Наталія.

  Зараз Андрій готується до обміну. Наталія чекає на нього та облаштовує побут у їхньому майбутньому помешканні в Івано-Франківську.

  “Я приїхала у Франківськ, де ми планували жити, з надією облаштувати побут. Щоб, коли він приїде сюди, розумів, що його не просто чекають, а у нього є ще й власний куточок, де може відпочити і де ми можемо “звити своє родинне гніздечко”, – ділиться дружина бійця.

  До теми: У Маріуполі хлопець вийшов з прапором України на площу біля розбомбленого Драмтеатру

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!