Жінки також «ходять наліво»

Коли я писала про чоловічу зраду, отримала багато повідомлень про те, що «жінки, взагалі-то, також зраджують!».

Тоді вирішила, що про жіночу зраду ми теж обов’язково поговоримо, а ще – задумалась про те, а чому я спершу написала саме про чоловіків.

До речі, найбільше про жіночу зраду схотіли розмовляти саме жінки, але коли я почала питати – жодної історії мені чомусь не розказали. Здається, вони радше хотіли почути про чиїсь грішки, ніж зізнаватися у власних.

Я знаю, що жінки також зраджують, і не раз намагалася зрозуміти логіку. Бо чоловіки мені якось ці свої вчинки пояснювали, а жінки – ховали очі і казали щось штибу «так вийшло» або (о, це моє улюблене!) «ну, я випадково». Отак випадково йшла та й запала на іншого чоловіка, уявляєте?

Такі історії я чула від подруг, знаю хлопців, яким довелося пережити жіночу зраду. Але чомусь розмовляти про те, що «наліво» пішов чоловік, більш звично, хоч і зовсім неправильно. Щоб мені не закидали щось про сексизм, я навіть знайшла дослідження, за яким 92% респонденток вважають, що суспільство схильне більше засуджувати саме жіночу зраду, а чоловіків за такі вчинки вибачають. Та й деякі чоловіки справді кажуть, що їхня зрада – це більш зрозуміло. Навіть жартують, що інколи кохана питає, чому ти такий засмучений, а ти не можеш розказати, що просто розійшовся з дівчиною.

Знайомий якось розповів мені, що досі не зрозумів, чому дівчина зраджувала його. Вона була за кордоном, і саме там їй трапився інший. Чому, як та звідки він взявся – з’ясувати не вдалося, але чоловіка, якому наставили роги, ще й винним зробили, бо він стежив за своєю дівчиною.

«Я бачив, що на всіх фотках до неї тулиться один і той самий «друг», а потім вона на моєму планшеті не вийшла зі своєї сторінки в соцмережі, і там я знайшов фото, на яких вона цілується з тим самим другом», – згадує він.

Знаю хлопця, який, навпаки, не підозрював дівчину, не стежив за нею та не перевіряв – і застав її у своєму ліжку зі своїм найкращим другом. Після бійки і скандалів дівчина пояснила: «Ми з тобою посварилися, а він так мене підтримував і розумів…» (До речі, у мене питання: чому зраджує жінка, а прочуханів отримує чоловік, із яким вона зрадила? Її ж не змушували!).

«Ро-зу-мів». Це слово я почула від більшості дівчат, які колись зрадили коханому. Здебільшого чоловік не йде з сім’ї до тієї, з якою зраджує, а ось жінки – готові піти до коханця з кінцями. Саме тому вони часто і йдуть на зраду, бо в якийсь момент відчувають, що з кимось – краще.

Коли стосунки з’їдає побут, дівчині може здаватися, що хлопець її не розуміє, перестає приділяти увагу, а тут з’являється той, хто готовий тебе слухати, поважає і захоплюється тобою – можна справді закохатися. Ну, чи подумати, що закохалась. Чи виправдає це зраду? Звісно ж, ні.

Але я знаю багатьох жінок, які зрадили колишньому із теперішнім. Вони вважають, що зрада всього лише стала вибором нової пари…

А ще є жінки, які шукають коханця через бажання чогось нового. Звісно, вони могли купити нову сумочку чи зробити нову зачіску, натомість вирішили зробити щось інше – знайти коханця. Здебільшого це історії про тривалі стосунки, які з любовних перетворилися на дружні чи партнерські. Коли вже не відчуваєш трепету перед «половинкою», не цікавиш його, як раніше, і навіть не намагаєшся цього робити. Бо ви пережили надто багато – він бачив тебе сонну, п’яну, заплакану чи з непоголеними ногами, чув, як ти чавкаєш чи матюкаєшся. І у вас було все добре, звично і по-домашньому, втім врешті почало здаватися, що чогось не вистачає. Саме оце «не вистачає» жінки часом знаходять у запалених очах колеги по роботі, друга дитинства чи випадкового сантехніка. Саме брак вогню – ватри до неба, з якої летітимуть іскри, феєрверки, хай навіть недовго, часто штовхає жінку до зради.

Знаю сімейну пару, яка пережила такий період, таку зраду, і врешті залишилася разом. Він просто почав тікати на роботу від рутини (здається, не до коханки), а вона випадково зустріла сусіда, який повернувся з-за кордону. Що там було! Вони і рвали стосунки з чоловіком, і мало не билися, але врешті саме роман із сусідом покращив їхні стосунки.

…Так, жінки теж «ходять наліво». Більш чуттєві пояснюють це поривом, необхідністю, коханням. Виправдань нікому не шукаємо, як і нікого й не засуджуємо. Адже пробачити зраду чи ні, кожен вирішує сам.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!