Жодної заборони планових госпіталізацій військовозобов’язаних на Прикарпатті немає: в ОВА спростували інформацію

 • Рішення Ради оборони було нечітким у формулюванні.

  Під час пресконференції сьогодні заступник голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації Віталій Ільчишин повідомив про те, що інформація про заборону не відповідає дійсності, пише “Галицький кореспондент”.

  “Впродовж останніх днів у ЗМІ поширюється інформація, що на Прикарпатті начебто призупинять планову госпіталізацію чоловіків без згоди територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Ця інформація не відповідає дійсності”, – пояснює Віталій Ільчишин.

  За його словами, на Раді оборони області справді розглядалося таке питання – підставою був лист від ТЦК із відповідним запитом.

  “Є чоловіки, які отримують повістку, проходять ВЛК (військово-лікарську комісію), що визначає їх придатними до служби, однак громадяни звертаються в заклади охорони здоровʼя з минулими хворобами і знаходять різні шляхи, аби не йти на фронт. Тому і звернувся до нас ТЦК. Ми працюємо в рамках чинного законодавства і обмежувати права людини не будемо», – продовжує заступник.

  Рада оборони не приймала рішення про заборону на госпіталізацію.

  «Жодних наказів про припинення планових госпіталізацій військовозобов`язаних пацієнтів без погодження із ТЦК та СП Департамент охорони здоров`я до закладів охорони здоров`я області не надсилав. Усі медичні установи Івано-Франківщини працюють у штатному режимі, надаючи громадянам своєчасну та висококваліфіковану медичну допомогу», – наголосив Володимир Дзьомбак, виконувач обовʼязків директора департаменту охорони здоровʼя Івано-Франківської ОВА.

  Нагадаємо, у Франківську оголосили загальну мобілізацію: військовозобов’язаних просять з’явитися в ТЦК (ДОКУМЕНТ)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!