Жодних компромісів: у Франківську провели акцію “Червоні лінії для Зеленського”

Сьогодні, 8 грудня, в Івано-Франківську активісти провели акцію “Червоні лінії для Зеленського”.

Вони зібралися на Вічевому майдані і висунули президенту вимоги – не йти на компроміси щодо унітарності України, щодо її політичного курсу на ЄС та НАТО, щодо повернення Криму і Донбасу тощо. Також люди вимагають не проводити виборів на Донбасів до повного встановлення контролю України над кордоном і територією.

“Ми зібралися, щоб нагадати делегації президента Зеленського, чого хоче український народ. Незалежно від партій та позицій, ми маємо бути разом. Адже Росія – наш ворог, і починати газово-політичні перемовини недопустимо. І спершу треба отримати контроль над кордоном, а потім вже проводити вибори на Донбасі. Саме такий намір чомусь озвучив президент“, – розповіла Оксана Савчук, народний депутат України.

Такі акції зараз, о 13:00, проходять по всіх великих містах України, найбільша – у Києві. На них присутні небайдужі українці, активісти з громадських організацій та представники різних політичних партій. Втім, чимало франківців поїхали на протести до Києва.

Нагадаємо, 9 грудня у Парижі відбудеться зустріч лідерів країн «нормандської четвірки» (України, Німеччини, Франції та РФ). Президент України Володимир Зеленський заявив, що на ній має намір домогтися встановлення миру на Донбасі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!