Жовто-блакитні ластівки калуської майстрині розлітаються країною

 • Калуська майстриня Світлана Щерба почала виготовляти жіночі прикраси ручної роботи два роки тому. Натхнення черпала в інстаграмі та у мережі Інтернет.

  Більшість брошок, сережок молода мама дарувала знайомим, рідним. Згодом цікавитися виробами почала широка аудиторія, тоді улюблена справа переросла у дещо більше, аніж хобі, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  Світлана Щерба розповіла, що 10 років займалася малюванням портретів на замовлення. Потім вирішила спробувати виготовляти брошки. Спочатку робила пробні партії, поступово збільшуючи кількість. Згодом створила сторінку в соцмережі, де почала успішно продавати вироби.

  Майстриня розповіла, що у середньому на виготовлення брошки витрачає від 2 до 6 годин на день, не відволікаючись на інші справи. Проте Світлана Щерба зізнається, що як молода мама має обмаль часу і доводиться робити все потрохи, коли знаходиться вільний час..

  Коли про Україну дізнався увесь світ та українська символіка набула стрімкої популярності, Світлана Щерба вирішила виготовляти жовто-блакитні ластівки. Зробивши ескіз, розпочала пошиття. Коли майстриня опублікувала свої роботи у фейсбуці та інстаграмі, люди почали цікавитися, як можна придбати брошку.

  Після перемоги гурту Kalush Orchestra і популярності рожевих панамок Світлана подумала, а чому б не зробити брошку у вигляді панами. Адже попит народжує пропозицію. Тоді з’явився інтерес у людей і до цих виробів.

 • Ціни на брошки коливаються в межах  від 190 до 400 грн, в залежності від розміру, затраченого матеріалу та складності роботи.

  Читайте також: Врятований з пекла: прикарпатський захисник “Азовсталі” розповів, як дивом вижив

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!