Журналіста Георгія Гонгадзе поховали у Києві

 • Сьогодні, 22 березня, у столиці на території церкви Миколи Набережного поховали вбитого у 2000 році журналіста, Героя України Георгія Гонгадзе, передає кореспондент УНН.

  Труна була закритою і вкритою зверху двома прапорами – українським та грузинським. Попрощатися із Г.Гонгадзе прийшли народні депутати, зокрема Ігор Мусійчук, Володимир Парасюк, а також політологи, журналісти і діячі української культури.

  Як зазначають представники сім’ї Гонгадзе, крапка у слідстві щодо вбивства Георгія Гонгадзе не ставиться, і вони сподіваються, що всі винні будуть покарані.

  Дружина та інші найближчі родичі Георгія Гонгадзе від коментарів відмовляються.

  Довідка: Георгій Гонгадзе — громадський діяч, український опозиційний журналіст грузинського походження, відомий своїми критичними антивладними виступами.

 • Зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області був виявлений обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові.

  Вбивство Гонгадзе викликало широкий резонанс в Україні та за її межами, особливо після “касетного скандалу”, та вважається однією з найгучніших кримінальних справ сучасної України.

  Нагадаємо, що Георгія Гонгадзе поховають сьогодні у Києві.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!