Журналісти отримали кошторис на встановлення новорічної ялинки в центрі Івано-Франківська (ДОКУМЕНТ)

У відповідь на інформаційний запит журналіста «Галицького кореспондента» департамент житлово-комунального господарства надіслав детальний кошторис на встановлення святкової ялинки, яку франківці встигли розкритикувати за бідний декор.

Встановити та оздобити центральну ялинку Івано-Франківська своїм розпорядженням мер Руслан Марцінків доручив Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету міської ради (М. Смушак) та ПрАТ «Зелене господарство» (Я. Дарвай).

ДП «Міськсвітло» (Ю. Волошанський), в свою чергу, займалося влаштуванням святкової ілюмінації на центральній ялинці та існуючих ялинках на Вічевому майдані, в центральній частині міста, розвішувало гірлянди на кронах дерев на вул. Незалежності – Стометрівка, а також перевіряло і ремонтувало існуючу ілюмінацію на вулицях Незалежності, Вітовського, М. Грушевського, Л. Курбаса, Галицькій, Гетьмана Мазепи, Січових Стрільців, Є. Коновальця, площі Ринок.

 Контроль за виконанням цих робіт поклали на заступника міського голови Олександра Левицького.

Скільки бюджетних коштів витратила міська влада на центральну ялинку, які саме товари та послуги купувала та в кого, можна довідатись з документа:

image001 image003 image006 image007 image009

Наталка ГОЛОМІДОВА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!