Жителі Франківська обурені відсутністю тепла в будинках

 • У соціальній мережі Facebook франківчани висловлюють своє незадоволення опалюванням будинків. Багато людей скаржаться на відсутність теплопостачання і ще більше – на погану роботу аварійної служби.

  Так ситуацію коментує користувач Руслан Засипко:

  “Ще такого опалювального сезону наше місто не бачило.”Шановні” комунальники, що взагалі відбувається? Дзвоню на номер “аварійки” 1582 – кажуть, як буде машина у вашому районі, то може заїде. Що значить “може заїде”? Це що за вибірковість – я що, таксі викликаю?. Дзвониш на номер “аварійки” МВК – просто реєструють звернення. Дзвониш на котельню – кажуть, все добре, тепло подається. В домі 14 градусів. Це взагалі вже заборонено законом. Чим займаються комунальні служби? Пане Смушак, ви що, не можете забезпечити нормальне функціонування комунальних служб?”.

  Дуже багато несхвальних відгуків і серед інших користувачів. На багатьох вулицях міста опалення немає, температура в приміщенні 14-15 градусів тепла.

  Жителі міста очікують на офіційний коментар від влади з поясненням, розмовляють про електронні петиції та навіть масове відключення від центрального опалення.

  Нагадаємо, 10 жовтня Облдержадміністрація розпорядилась про початок опалювального сезону на Прикарпатті, підготовка до якого тривала ще влітку.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!