Жителі села Стриганці перекрили дорогу для вантажних автомобілів

 • Сьогодні, 31 липня, о 9 годині до поліції Івано-Франківської області надійшло повідомлення про те, що майже 30 мешканців села Стриганці перешкоджають руху вантажних автомобілів.

  Транспорт перевозив будівельні матеріали для будівництва печі у кар’єрі. На місце події прибули поліцейські та керівництво Тисменицького відділу поліції. Правоохоронці забезпечили порядок та безпеку дорожнього руху.

  На місці також працювали працівники поліції діалогу, які спілкувалися з громадянами та пояснювали необхідність недопущення порушень законодавства. Для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху  прийняли рішення про запровадження на місці тимчасового регулювання дорожнього руху.

  Деякі учасники заходу не виконували законних вимог поліцейських, порушували правила дорожнього руху та вчиняли дрібне хуліганство.

  Щодо двох громадян, які чинили злісну непокору законній вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов’язків, склали адмінпротоколи за статтею 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 • Після профілактичної роботи поліції на місці акції її учасники розійшлися. Триває перевірка.

  Нагадаємо, що уже не один рік на території села Стриганці Тисменицького району працює кар’єр, де добувають декоративний та будівельний камінь, вапняк, крейду і сланці. Нещодавно керівництво кар’єру запропонувало встановити у Стриганцях та сусідньому селі Довгому вапняні печі. Однак група селян виступила проти, стверджуючи, що таке виробництво негативно впливатиме на довкілля. Більше у матеріалі – “Вапно розбрату”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!