Жителі Тролейбусної хочуть перейти з Угринівської ОТГ до Івано-Франківська

Сьогодні, 4 березня, в Івано-Франківську відбувся особистий прийом громадян у міського голови Руслана Марцінківа. Проте згодом його замінив перший заступник Микола Вітенко.

На прийом прийшли жителі вулиці Тролейбусної 32/55. Вони пояснили, що їхні чотири будинки наразі відносяться до Угринівської ОТГ. Люди розповіли, що у ЗМІ читають про нові умови, які місто хоче ввести для сіл, що не входять до Івано-Франківської міської ради.

«Ми звернулися до сесії ОТГ. Запитали голову і депутатів, як вони бачать вирішення цього питання, можливо передати будинки місту чи укласти угоду», – сказав прикарпатець Захар Голей.

За словами чоловіка, голова громади погодився передати будинки, адже вони ніякої цінності для них не мають, проте Івано-Франківськ має дати щось натомість. Саме тому вони і прийшли на прийом, щоб почути, чи готове місто допомогти їм.

«З приводу додаткової оплати селам, то рішення сесій ще немає. Але знаю, що у міського голови (прим.ред. – Руслана Марцінківа) дійсно була розмова про це із головою ОТГ. Тоді вирішили створити робочу групу, наразі відбулось одне засідання», – сказав Микола Вітенко.

Також директор департаменту містобудування та архітектури Орест Кошик зазначив, що наразі обговорюється встановлення межі між ОТГ та містом. А Вітенко додав, що місто готове прийняти ці будинки на Тролейбусній і наступне засідання робочої групи відбудеться у середу.

Нагадаємо, Підпечери підписали угоду про приєднання до Івано-Франківської ОТГ

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!