Жителька прикарпатського села відзначила столітній ювілей

  • Мешканка Богородчанського району Марія Юріївна Куртяк відзначила свій столітній ювілей. Привітати ювілярку з такою поважною датою приїхали заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, голова райдержадміністрації Франко Єжак, голова районної ради Михайло Головчук, депутат районної ради Петро Маланчук.

    Вітаючи іменинницю, Ярослав Паранюк зазначив, що на долю українців, народжених на початку 20 століття, випали численні випробування, пов’язані зі страшними війнами, соціальними експериментами та тоталітарними жахіттями. Причиною цього було відсутність сильної національної держави. Тому перед нами стоїть завдання сформувати міцні стіни нашої незалежності, що зможуть захистити наших громадян від зазіхань підступних сусідів.

    Довідково

    Куртяк Марія Юріївна народилася у с. Глибока 25 листопада 1917 року. Після одруження переїхала у с. Хмелівка до чоловіка. У 1950 році на різдвяні свята за підтримку визвольного руху сім’я Куртяків була вивезена в Хабаровський край. Повернувшись назад у 1966 році, Марія Юріївна проживає у с. Хмелівка до сьогоднішнього дня. Виховала трьох синів.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!