Жителя Косівщини засудили на довічно за вбивство та зґвалтування дев’ятирічної дитини

 • 18 січня 2022 року суд присяжних Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області у закритому судовому засіданні розглянув кримінальне провадження стосовно жителя Косівського району, який вчинив замах на зґвалтування малолітньої, що спричинило особливо тяжкі наслідки.

  Про це йдеться на сторінці суду.

  Чоловік умисно заподіяв смерть – вбивство, малолітньої дитини, поєднане із зґвалтуванням, вчиненими із особливою жорстокістю (ч.3 ст. 15, ч. 4 ст. 152, п.п. 2, 4, 10 ч.2 ст. 115 КК України).

  Під час судового розгляду встановили, що подія трапилась у червні 2015 року в одному із сіл Косівського району. Обвинувачений, перебуваючи на ринку побачив дев’ятирічну дитину після чого схопив її ззаду за шию та затягнув вглиб чагарника, з наміром вступити з нею в статеві зносини.

  Почувши відмову потерпілої та долаючи її опір, повалив дитину на землю та здавив руками шию, до припинення нею будь-якого опору, унаслідок чого дівчинка перестала дихати. Продовжуючи свої злочинні дії, обвинувачений за допомогою уламка шиферу та розбитої горловини пляшки наносив низку ударів.

  Після вчинення вбивства з метою приховання слідів злочину, обвинувачений прикрив труп потерпілої гілками та травою і покинув місце події.

  При призначенні покарання, суд врахував ступінь суспільної небезпеки скоєного кримінального правопорушення, яке відповідно до ст. 12 КК України є особливо тяжким та особу винуватого, який раніше двічі притягався до кримінальної відповідальності та засуджувався за корисливі тяжкі злочини, щодо майна жінок із застосуванням насильства небезпечного для життя чи здоров’я потерпілих осіб, що за місцем проживання характеризується негативно.

 • Обставини, що пом’якшують покарання судом не встановлені.
  Обставиною, яка обтяжує покарання є рецидив злочинів.
  Вироком суду обвинуваченого визнали винуватим та призначили покарання довічне позбавлення волі.

  Вирок законної сили не набрав.

  Читайте також: у Франківську поліцейські охорони затримали п’яну водійку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!