Жителям Долинщини компенсували збитки, завдані витоками нафти

 • У четвер, 19 липня, в Долині відбулось засідання тридцятої сесії районної ради.

  Одним із питань порядку денного став звіт про стан екології та вплив діяльності підприємств району на довкілля.

  Як розповів Любомир Кіщук, начальник відділу цивільного захисту та екобезпеки РДА, впродовж року область виділила Долинщині два мільйони гривень” екологічних коштів”. За ці гроші в районі збудували колектори та каналізаційну насосну станцію для мікрорайону “Чертежик” у с.Мала Тур’я Долинського району, а також берегоукріплювальні споруди на річці Свіча.

  Відповідаючи на запитання депутата районної ради Івана Диріва, Любомир Кіщук також сказав, що в районі траплялись випадки витоку нафтопродуктів.

  “У тих районах, де це сталось, екоінспекція провела відповідні перевірки стану забрудненості. Жителям, чиї земельні ділянки виявились забруднені, нарахували компенсацію за це”, – зазначив Любомир Кіщук.

  Він також назвав основних забруднювачів довкілля на Долинщині. Це підприємство “Уніплит”, нафтогазові та деревообробні підприємства.

 • За даними ж Головного управління статистики, в атмосферне повітря Долинського району у 2017 р. викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел забруднення становили 4400 тонн на рік, і в порівняні з 2016 роком ця цифра зросла на 13,6 %.

  Читайте також: Іменна стипендія: На Долинщині кращим учням платитимуть по 100 гривень

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!