«Житло»: у Франківську створять ще одне комунальне підприємство

 • 23 квітня на сайті Івано-Франківської міської ради з’явився проєкт рішення про створення комунального підприємства «Управляюча компанія «Житло» Івано-Франківської міської ради.

  Проєкт, ймовірно, винесуть на голосування на сесію міської ради, яка відбудеться 30 квітня, пише «Курс».

  У проєкті зазначається, що підприємство надаватиме послуги з управління багатоквартирними будинками; буде виконувати роботи з реконструкції та капремонту, а також займатися будівництвом будівель, доріг та комунікацій. Крім того, підприємство буде надавати багато інших послуг, серед яких фінансова та інвестиційна діяльність, консалтингові послуги, надання в оренду майна, оптова та роздрібна торгівля і навіть послуги з дезінсекції, дезінфекції, дератизації.

  Статутний капітал підприємства планують встановити у розмірі 1 млн грн.

  Нагадаємо, в Івано-Франківській громаді працює приблизно 30 комунальних підприємств, які надають житлово-комунальні послуги та обслуговують об’єкти благоустрою. Майже всі вони збиткові. Щороку у місті створюються нові комунальні підприємства. У 2021 році Івано-Франківська міська рада створила КП «Муніципальні ринки» та КП «Франківськ АГРО», а в 2022 році – КП «Сервіс паркування» та КП «Франківськ арена».

 • До теми: В Івано-Франківську збудують бетонний скейтпарк

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!