Житловий район Manhattan UP – ще один акредитований учасник програми єОселя!

 • Тепер усі люди, які планують взяти участь в програмі єОселя, можуть вибирати квартиру в Івано-Франківську в ще одному комплексі від blago. Це засвідчує меморандум про акредитацію, який компанія нещодавно підписала з «Державним Ощадним банком України».

  Новий комплекс, який поповнив список акредитованих ЖК на етапі будівництва  це масштабний та сучасний район Manhattan UP, розташований на перетині вулиць Левицького та Набережна. Він стане ідеальним простором в Івано-Франківську для раціонального та комфортного життя.

  Крім нього є ще декілька унікальних комплексів від blago, які можна вибирати за програмою єОселя: Family Plaza (вул. Пелеша, поблизу парку Воїнів-визволителів), Comfort Park (на перетині вулиць Целевича та Хіміків), Паркова Алея (вул. Героїв Миколаєва).

  Програма єОселя вважається найвигіднішим довгостроковим кредитом на житло. Вона дає змогу придбати житло в кредит на 20 років під найнижчу відсоткову ставку:

  3% для пільгових категорій: військовослужбовці-контрактники ЗСУ, працівники сектору безпеки та оборони, медпрацівники, педагоги, науковці;

  7% для всіх інших.

 • На сьогодні компанія blago єдина в Івано-Франківській області, яка має пропозиції первинного житла під єОселя.

  Дізнатися як купити квартиру в іпотечний кредит по єОселя можна у менеджерів, залишайте заявку на сайтіhttps://blagodeveloper.com/

   

  Реклама

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!