“Життєвий капітал”: франківських школярів вчитимуть фінансовій грамотності

 • Сьогодні, 13 листопада, в Івано-Франківській ЗОШ №2 відкрили клуб фінансової грамотності для школярів.

  Заняття у клубі проводитимуть по типу гри-тренінгу «Життєвий капітал».

  «Життєвий капітал» є імітаційною настільною грою та дає можливість через моделювання життєвих ситуацій напрацювати навички бюджетування та обліку доходів і витрат. Це командна гра, яку проводять за круглим столом. Кількість учасників: 6-12 гравців, а також ведучий, який є аналітиком гри.

  Гра-тренінг допомагає зрозуміти, як отримати стартовий капітал та пасивний дохід, як досягти своєї мрії та місії. Фактично, у грі проявляється поведінка гравця і його ставлення до грошей у реальному житті.

  Ідея насправді не нова. Підприємці з Івано-Франківська підтримали такий проєкт і бажають впровадити цю гру не тільки в цій школі. Гру можуть грати діти віком від дітей 12 років, а також дорослі“, – каже Олеся Перегінець, підприємиця.

  Вона додає, що зміст гри – не розбагатіти, а вміти заробляти гроші, зберігати їх і примножувати.

  Гра вперше відбувається в школі так масштабно. Це єдина гра, пристосована для українських школярів, з українською валютою. Звичайно, така гра – це практика, а практика краще, ніж теорія. Тепер діти можуть навчитися поводитися з грошима правильно“, – каже Лідія Сворик, керівник гуртка з фінансової грамотності.

  Нагадаємо, Фігурка Марцінківа може з’явитися у франківській грі

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!