Зірки шоубізнесу та телебачення привітали учнів калуського ліцею (ВІДЕО)

 • Учителька математики Калуського ліцею №10 Мар’яна Уляк разом із зірками українського шоубізнесу оригінальним способом привітала учнів 5-В класу з Днем знань. Педагогиня самостійно змонтувала відео, в якому відомі ведучі, актори, співаки вітають калуських школярів із першим вересня. Для того, щоб втілити задум, класному керівнику довелося не один день “штурмувати” акаунти відомих особистостей та блогерів.

  Уляк каже, таке вирішила зробити, аби підбадьорити дітей, які понад  200 днів не відвідували ліцей, пишуть “Вікна”.

  Після прийнятого рішення класний керівник 5-В класу Калуського ліцею №10 впродовж тижня почала активно моніторити і переписуватися в соцмережах із відомими людьми. Найважче виявилося спілкуватися з блогерами.

  “Довелося написати десятки повідомлень зі зверненням до ведучих, акторів, співаків та блогерів за один тиждень. Останні, до речі, на зв’язок майже не виходили або називали “захмарні” суми за кількасекундне відео. Тому ставлення до тих, за ким слідкують діти і зараз найчастіше беруть приклад, кардинально змінилось. Хтось вперто ігнорував повідомлення, хтось — просто не відкривав його. З кимось вела довгі переписки, щоб все ж узгодити умови співпраці”, – каже вчителька.

  Тим часом без зайвих текстів, умовлянь і гонорарів вдалось сконтактувати з ведучим Тимуром Мірошниченком, актрисою і учасницею команди “VIP Тернопіль” Танею Песик, сценаристом і актором тієї ж команди Тарасом Стадницьким (він же — найвідоміший “Володька” країни). Успішним виявилося і спілкування з фіналісткою “Холостяка-10” Даною Оханською та учасником реп-гурту “KALUSH” Олегом Псюком.

 • Раніше Мар’яна Уляк вирішила допомагати дітям вчити математику оригінальним способом – почала викладати її в Instagram. Більше про це читайте у матеріалі “Культ особи”.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!