Зірвані дахи 23-х будівель, 44 повалені дерева: На Прикарпатті вирував ураган

 • 12 грудня внаслідок ускладнення погодних умов на території Івано-Франківської області, а саме посилення шквалистого вітру, який сягав до 25 метрів за секунду, було пошкоджено дахи адміністративних та житлових будівель.

  Станом на 19:00 на території Косівського району пошкоджено дахи 23-х адміністративних будівель і трьох житлових будинків, в Коломийському районі пошкоджено дахи п’яти адміністративних будівель та 18 житлових, інформують«Вікна».

  О 14:00 проведено позачергове засідання Косівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було вирішено провести комісійне обстеження територій, об’єктів господарювання та соціальної сфери, житлових будинків, пошкоджених внаслідок стихійного лиха.

  На місці події працювала мобільно-оперативна група управління ДСНС в області.

  Пожежно-рятувальні підрозділи управління ДСНС в області здійснили 15 виїздів для надання допомоги населенню зі розрізання 44-х повалених дерев та звільнення проїжджих частин доріг, адміністративних і житлових будівель.

  Подробиці негоди — у сюжеті СТБ:

  До ліквідації наслідків негоди залучено 36 чоловік особового складу та вісім одиниць техніки управління ДСНС в області. На даний час потерпілих та травмованих немає.

  Ситуація перебуває під контролем управління ДСНС в області.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!