Зламав ногу: на Пасічній хуліганили троє п’яних чоловіків

 • Сьогодні, 3 грудня, до Муніципальної інспекції звернулися небайдужі люди.

  Вони повідомили, що в одному з дворів в мікрорайоні Пасічна група осіб в стані алкогольного сп’яніння вчиняють хуліганські дії, інформує Муніципальна інспекція.

  Прибувши за вказаною адресою, інспектори зустріли працівників поліції, які отримали такий самий виклик. Спільно інспектори пішли на пошуки хуліганів.

  Їх довго шукати не довелося. Недалеко від вказаного будинку інспектори з поліцейськими виявили двох чоловіків, які ще думали над останками алкоголю в пляшці, а за декілька метрів третього чоловіка, який через свій “хороший стан” не міг піднятися на ноги.

  Спробувавши допомогти йому, інспектори помітили не природньо зігнуту ногу. Його помістили в безпечне для нього положення і викликали карету швидкої медичної допомоги. Сам ж чоловік не розумів де він, але сказав, що впав сам.

  До приїзду медиків один із інспекторів притримував його у безпечному положенні, щоб він не пошкодив більше ногу, також і екіпаж поліції залишився на місці для допомоги.

 •  Медики з інспекторами наклали йому шину на ногу і занесли його до карети швидкої медичної допомоги. Чоловіка госпіталізували до медичного закладу. У нього виявився перелом ноги зі зміщенням.

  Нагадаємо, що франківські патрульні склали п’ять протоколів на п’яного винуватця ДТП

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!