Злата Огнєвіч обурилась жахливим умовам в аеропорту Франківська: емоційне відео

 • Вранці, 31 січня, Злата Огнєвіч полетіла на зйомки в Буковель. З Києва до Івано-Франківська співачка дісталась літаком і поскаржилась на жахливий аеропорт.

  Взимку зірки як ніколи часто літають на бенкети та корпоративи на Західну Україну, куди на гірськолижні курорти з’їжджається пів України. Після відпустки в Африці в Буковель потрапила і Злата Огнєвіч, однак аеропорт в Івано-Франківську її страшенно розчарував, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

  На зйомки співачка летіла в піднесеному настрої, а в дорозі читала книжку Вілла Сміта й Марка Менсона – Will. Однак оптимізм Злати Огнєвіч розсіявся, як тільки вона приземлилась в Івано-Франківську.

  Зірку розчарував міжнародний аеропорт. Майже півмільйонній аудиторії вона показала зачуханий термінал з пофарбованими у синій стінами, дерев’яними кріслами та розтрощеною пластиковою стелею з грибком.

  “Коли зроблять людський аеропорт в Івано-Франківську? При всій моїй любові і повазі. Друзі, ну це не повинно так бути. Це жахливо”, – заявила Злата Огнєвіч.

 • До теми: Франківські депутати звернулися до президента, щоб відремонтувати аеропорт

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!