Змагання газодимозахисників провели на Прикарпатті

Нещодавно на спортивно-оздоровчому комплексі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області відбулися щорічні обласні змагання газодимозахисників серед пожежно-рятувальниих підрозділів управління ДСНС в області.

Урочисто відкриваючи змагання, начальник управління Володимир Чернецький  зазначив, що, на сьогодні, кожна двадцята пожежа ліквідовується з допомогою ланок газодимозахисної служби, тому розвиток цієї служби є одним з пріоритетних напрямків діяльності, повідомляє прес-служба івано-Франківської ОДА.

Присутні вшанували хвилиною мовчання  пам’ять  про полеглих колег, які вірність  присязі та обов’язку поставили вище власного життя, Героїв Небесної сотні, героїв України, полеглих під час проведення АТО на сході нашої держави.

Цьогорічні змагання газодимозахисників відбуваються у новому форматі,  адже окремі види вправ проводяться за взірцем змагань країн Європейського Союзу. Це свідчить про те, що такі змагання виходять на новий рівень, стають складовою європейського спортивного життя.

В обласних змаганнях участь взяли 26 команд. Вони складалися із трьох видів – пожежно-рятувальної естафети, рятування потерпілого з третього поверху навчальної вежі, подолання теплодимокамери газодимозахисником з виносом потерпілого на свіже повітря. У цих видах спортсмени мали продемонструвати як свої професійні та спортивні якості, так і волю до перемоги та командну гру.

За результатами змагань третє місце здобули рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №-1 міста Івано-Франківськ, другими стали газодимозахисники з Коломиї. Перемогу в змаганнях здобули рятувальники частини спеціальної пожежної техніки. Перший заступник начальника управління ДСНС в області Ігор Оксентюк вручив переможцям медалі, грамоти та грошові сертифікати, а команді ЧСПТ – перехідний кубок змагань.

До теми: Прикарпатські рятувальники провели заняття в школі підвищення оперативної майстерності

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!