Знаменитий італійський художник створив графіті у Бучі та Ірпені

 • Днями у Бучі та Ірпені з’явилися графіті про війну в Україні із закликами про підтримку, перемогу та мир.

  З’ясувалося, що в країну завітав відомий італійський художник TVboy, справжнє ім’я – Сальваторе Бенінтенде, який є автором цих графіті, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

  Спершу графіті з’явилося біля міської ради у Бучі. На малюнку зображена дитина, що на знаку “Stop” дописує слово war.

  “Зупинити війну в Україні закликає увесь світ. Політики, митці, спортсмени об’єднуються у підтримці нашої країни. Кожен по-своєму допомагає перемогти і відбудувати. Не мовчить італійський TVboy – художник, який також підтримав жителів Бучі і закликав своїм малюнком-графіті зупинити війну”, – прокоментували у міській раді.

  Ще один малюнок з’явився на стіні Бучанського ліцею №4. Там зображена дівчинка, яка малює символ миру в кольорах українського прапора.

  Бучанський голова міста розповів, що він співпрацює з італійським містом-партнером Бергамо, завдяки чому й з’явилися такі творчі проєкти.

  Про роботи TVboy в Ірпені повідомив голова правління в Українському кіноінституті Руслан Савчук. Він побачив графіті на зруйнованому росіянами Центральному будинку культури. Там намальовані хлопчики у синій та жовтій формах, на яких цифри 20 і 23 (символізують цей рік), а також слова peace (мир) і hope (надія). На іншому графіті – дівчинка з військовим.

  “В Ірпені черговий всесвітньовідомий вуличний митець TVboy. Сподіваюсь, що подібні акції допоможуть популяризувати й наш проєкт з відновлення ЦБК. Інша робота сфотографована на руїнах стадіону поруч”, – повідомив Руслан Савчук.

  Читайте також: Фільм про Маріуполь отримав нагороду на міжнародному фестивалі незалежного кіно

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!