ЗНО-2016 вийшло на нормальний план підготовки

 • Система зовнішнього незалежного оцінювання вийшла на нормальний план підготовки. Про це у парламенті повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

  «Відповідно до затвердженого календарного плану, ми вкладаємось у визначені рамки», – зазначила Совсун.

  Вона нагадала, що з 1 лютого триває реєстрація учасників ЗНО, міністерством узгоджена та підготовлена нормативно-правова база проведення тестування, відбулось відновлення програмного забезпечення УЦОЯО.

  Також, за словами першого заступника міністра, новацією цього року стане апробація нового формату тестування з іноземних мов – тесту на аудіювання.

  Як відомо, випускні шкільні іспити з української мови і літератури, математики та історії України, які в 2016 році будуть проведені у формі ЗНО, і результати яких за бажанням абітурієнтів можуть бути використані для вступу до ВНЗ, відбудуться у травні.

  Зокрема, основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови і літератури. Тестування з математики проведуть 11 травня, а з історії України – 13 травня.

  Зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбуватиметься після завершення навчального року, у період з 3 до 17 червня. Упродовж цього часу абітурієнти матимуть можливість скласти тести, результати з яких будуть необхідні для вступу до вищих навчальних закладів.

  1_i

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!