Зовнішньоторговельний обіг Прикарпаття склав 107 млн доларів США

 • Як повідомили на Івано-Франківській митниці ДФС, протягом січня-лютого 2016 року послугами Івано-Франківської митниці скористалося 552 суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності та 59 суб’єктів ЗЕД з інших областей.

  гроші

  За цей час ними експортовано 116,4 тис. тонн вантажів на суму 55 млн доларів США. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг експортних операцій зменшився на 4,6 відсотків, повідомляє Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

  Водночас, за вказаний період імпортерами ввезено 30 тис. тонн вантажів вартістю 52 млн доларів, що на 26,2 % більше, ніж торік. Загалом, з початку року зовнішньоторговельний обіг склав 107 млн  доларів США.

  За кордон, в основному, вивозили деревину та целюлозно-паперові вироби, машини, устаткування та транспорт, продовольчі товари та продукцію сільського господарства.

  Основу товарної структури імпортних операцій склали машини, устаткування і транспорт, продукція хімічної промисловості, деревина та целюлозно-паперові вироби з них.

  Нагадаємо, що в 2016 році на дороги України витратять більше шести мільярдів гривень.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!