Зрозуміти місто: В Івано-Франківську відкривають урбаністичну лабораторію

 • Сьогодні, 15 травня, в Івано-Франківську презентували ідею урбаністичної лабораторії, яка функціонуватиме на заводі “Промприлад”.

  Вона займеться дослідженням актуальних проблематик міста. Організатори запевняють, що участь у проектах можуть брати люди різного віку і фахівці, які готові дослідити місто, визначити його потенціал та запропонувати ідеї.

  Лабораторія стартує 31 травня і триватиме два місяці — до 21 липня. Подавати заявку на участь можуть архітектори, урбаністи, соціологи, економісти, дизайнери (практики, промисловий, графічний дизайн, дизайн меблів та просторів), майстри, активісти, ініціатори просторових проектів, орендарі пілотного проекту Promprylad. Renovation, студенти, митці та всі, хто цікавиться дослідженням міста і його середовища.

  Участь у лабораторії безплатна із попереднім відбором. Слід зареєструватися. Набір на лабораторію триватиме до 23 травня. Деталі — на сайті MetaLab, а також на зустрічах:

  16.05, 11:00 – ІФНТУНГ, кафедра архітектурного проектування, макетна майстерня, (Карпатська 13)

  16.05, 14:00 – Навчально-науковий інститут мистецтв ПНУ, ауд. 202 (Сахарова 4а)
  16.05, 18:00 – студентський простір Paragraph, гуманітарний корпус ПНУ (Шевченка, 57)
  17.05, 18:00 – зустріч у METALAB (Сахарова 23)
  21.05, 18:00 – зустріч в Urban Space 100 (Грушевського, 19)

  МETALAB — платформа розвитку міських просторів Франківська. Це фізичний майданчик на «Промприладі», а водночас — і спільнота, яку творитимуть усі, хто любить Франківськ і прагне поліпшувати міське середовище.  Урбаністична лабораторія є одним із напрямів діяльності МETALAB.

  “Це потрібно нам для того, щоб розуміти, що можна створити у місті. Першою темою ми обрали саме завод “Промприлад”. Ми вирішили комплексно підійти до вивчення цієї території і вийти на проекти різного формату, які принесуть щось для району”, – розповідає Анна Доброва, координаторка урбаністичного напряму платформи “Тепле Місто”.

  Читайте також: Програма «Міські Ґранти» оголошує початок літньої хвилі

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!