Зупинки громадського транспорту у Франківську отримають паспорти

  • Міські зупинки – як на долоні. Управління транспорту та зв’язку опрацьовує детальну інформацію про наявні зупинки міського пасажирського транспорту, і вже влітку вони отримають свій паспорт. Наразі в роботі – 131 міська зупинка.

    Паспортизація зупинок міського пасажирського транспорту дозволить зібрати усю необхідну інформацію. Загалом зараз в роботі – 131 адреса. Спершу – це зупинки, зосереджені в центральній частині та вулицях, близьких до центру. Потім буде оголошено другий лот – на решту зупинок, пише МВК.

    Начальник управління транспорту та зв’язку Олег Ганчак пояснив, що виготовлення паспортів дозволить систематизувати усю необхідну інформацію. «Важливо, що паспорт міститиме не тільки фотофіксацію об’єкту, географічні дані, але й розміри зупинки, наявність сітілайтів, об’єктів торгівлі, наявність та відстань від пішохідних переходів, наявність урн, туалетів, освітлення, перелік маршрутних засобів та навіть дані про середній пасажиропотік. Результати, напрацьовані за першим лотом, ми зможемо отримати орієнтовно всередині літа. Також плануємо оголосити другий лот», – зазначив Олег Ганчак.

    Отже, у паспорті буде зазначено адресу, фото об’єкта, пасажиропотік в піковий та позапіковий час, сумарна частота руху маршрутних транспортних засобів, які користуються однією зупинкою, чи перевищує 30 одиниць за годину, види транспорту, характер зупинки та архітектурної форми, відомості щодо кінцевої чи проміжної зупинки, наявність павільйону, лавок, урн, туалетів, наявність дорожніх знаків, наявність та характеристики кишені, наявність закладів соціальної сфери, закладів харчування, сітілайтів, Wi-Fi, освітлення тощо. Паспорт формується у вигляді прошитої та пронумерованої книги, на кожній сторінці окремо розміщується інформація відповідно до її типу та характеру.

  • Як на долоні: невдовзі зупинки будуть не тільки розумні, але й з паспортом

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!