Зустріч із письменником: у Франківську Євген Баран познайомив читачів зі своєю творчістю

 •  Сьогодні, 11 грудня, в Івано-Франківську відбулася зустріч з письменником Євгеном Бараном в рамках проекту «Назустріч письменнику».

  Проект покликаний познайомити галичан з сучасною літературою краю, участь у ньому взяли 10 відомих прикарпатських авторів. На зустріч з письменником потрапляють шанувальники, які відповіли правильно на тестові запитання про життя та творчість автора.

  “Засновниками проекту є Обласна наукова бібліотека, спільно з громадською організацією “Поступовий гурт франківців”. На сьогодні ми маємо 102 переможці, більшість з них завітали на зустріч, під час якої зможуть поспілкуватися з паном Євгеном та отримати книгу автора”, – розповідає модератор заходу Христина Шовкопляс.

  Письменник розповідає, що любить книги з дитинства.

  «Коли мама питала, які цукерки мені привезти, я просив книги»,- розповідає есеїст, письменник Євген Баран.

  Також автор розповів про що він не пише та як реагує на критику:

  «Я ніколи не напишу нічого проти Бога, хоч й не такий вірний християнин, це для мене заборонена тема. Щодо критики, реагую на адекватну думку, колись був терплячіший, а тепер просто видаляю з усюди»,– пояснює пан Баран.

  Під час зустрічі присутнім показали відео, на якому викладачі, студенти, читачі розповідають, що думають про Євгена Барана. Десятки людей позитивно відгукнулися про нього, критики не було.

  Нагадаємо, Двоє прикарпатських письменників потрапили до фіналу Книги року від ВВС

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!