Зустрінуть перемогу на небесах: Калуська громада попрощалася з двома захисниками

 • Уся громада в скорботі.

  На Калущині сьогодні, 16 грудня, попрощались із двома полеглими захисниками.

  Як пише очільник громади Андрій Найда, Василь Микицей та Мар’ян Турганов – два Герої, доля яких об’єднала у єдиному прагненні – зберегти незалежність України, захистити рідну землю від ворога, передає “Галицький кореспондент“.

  “Ціною власних життів вони наближали Перемогу! На жаль, зустрінуть її вже на небесах. Дякуємо воїнам за жертовний подвиг в ім’я вільної держави”, – йдеться в дописі.

  Василь Микицей народився в Калуші 10 грудня 1972 року. Він все своє життя займав активну громадянську позицію, був учасником міського осередку СУМ в Україні. Офіційно став членом спілки у 2019 році. 6 грудня 2022 року до Дня ЗСУ отримав “Хрест СУМівця-Бійця”. Побудував щасливу сім’ю. Разом з дружиною виховали трьох синів. Старший син служить в лавах Національної гвардії, середній волонтерить, а молодший – у числі молодшого юнацтва КМО СУМ в Україні.

  Василь Микицей добровольцем вступив до Калуського ТрО 25 лютого 2022 року. Спочатку служив солдатом-стрільцем 79 батальйону 102 бригади, потім в стрілецькому відділенні військової частини. Із важкими пораненнями, які отримав на позиціях під Гуляйполем Запорізької області, потрапив до госпіталя. Дата його смерті співпала з датою його народження – 10 грудня. Василеві мав виповнитися 51 рік. Від Світової Управи Спілки української молоді захисника нагородили посмертно відзнакою “Залізний Хрест Заслуги”.

  Мар’ян Турганов попри юний вік, став на шлях боротьби за правду рідної держави. Народився захисник 24 серпня 1996 року в с. Дорогів на Галичині. 19 жовтня 2023 року Мар’ян був призваний на військову службу. Служив кулеметником стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти.

  Удома на нього чекали батьки, сестра та вся родина. Під час проходження базової військової підготовки в Рівненській області його серце раптово зупинилося.

  Читайте також: ЗСУ ліквідували понад 344 000 окупантів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!