Зведений загін прикарпатських правоохоронців вкотре відправився в зону АТО

Сьогодні зведений загін прикарпатської поліції чисельністю 35 чоловік відбув у чергове відрядження, де замінять на службі у Маріуполі своїх колег. Упродовж двох місяців хлопці виконували поставленні завдання з протидії злочинності на Сході країни.

Відряджені правоохоронці мають чималий досвід – не менше десятка поїздок і несення служби в зоні проведення антитерористичної операції.

Підтримати правоохоронців прийшли рідні, знайомі, колеги та друзі. Звертаючись до відряджених т.в.о. начальника ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Ігор Баб’юк дав настанови поліцейським дотримуватися дисципліни та особистої безпеки при виконанні бойових завдань. Він побажав хлопцям добросовісно виконувати службові обов’язки та, звісно, щасливого повернення додому.

Священики поблагословили правоохоронців на успішну службу та побажали живими і здоровими повернутися зі служби. Обряд освячення провели в Меморіальному сквері в м. Івано-Франківськ, де відбулися поминальні заходи за полеглими побратимами у зоні АТО у 2014 році.

PM107image001 PM919image003 PM983image002

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!