Звільнитися від рамок: у Франківську відкрили фотовиставку “Безмежна”

Сьогодні, 9 серпня, в Івано-Франківську відбулось відкриття фотовиставки “Безмежна”.

Авторка робіт – франківська фотохудожниця Мар’яна Сурмачевська. За її словами, ідея виставки полягає в тому, що жінка нікому нічого не винна і не повинна. Вона не повинна мати якісь навіяні суспільством рамки чи параметри, не має відповідати ніяким вигаданим критеріям.

“Ідея виникла зобразити жінку у її внутрішньому прояві, комфортному для неї. Жінки зараз часто женуться не за тим, роблячи себе нещасливими. І я захотіла зібрати жінок, на яких через фігуру тисне суспільство – і почати з ними працювати. Ми запросили психологів, стилістів та інших фахівців. А в кінці була фотозйомка”, – розповіла фотохудожниця Мар’яна Сурмачевська.

У проекті взяли участь 10 учасниць, кожна з яких пройшла свою трансформацію. Світлини з проекту зараз можна побачити у Фортечній галереї “Бастіон”. Виставка триватиме з 9 по 22 серпня.

“Я одразу захотіла взяти участь в цьому проекті, бо знаю Мар’яну – і все, що вона починає, це креативно і весело. Люди, які мене знають, кажуть, що я без комплексів. Але у кожної є свої таргани, і захотілося себе перевірити – чи я зможу щось у собі змінити. І зміни я відчула. Не те щоб я стала іншою, але зрозуміла, що люди сприймають мене не так, як я хочу, а залежно від енергії, яку я випромінюю”, – сказала Лілія Голда, учасниця проекту.

Читайте також: Природа і оголені моделі: у Карпатах фотографи проводять зйомку в стилі ню

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!