То з’являлась, то зникала: сім’я з Прикарпаття розповіла, як вони живуть без матері

 • Нещодавно,  мешканка Івано-Франківська виявила на стовпі незвичне оголошення. Написано воно було від руки, на ксерокопії паспорта, й містило наступний текст:

  “Допоможіть знайти маму. Вона лишила мене, п’ятьох братів і одну сестричку, батькові тяжко. Хто знайде винагорода 200 гривень”, – йшлося в зверненні.

  Батьки дітей, Василь та Ольга, в шлюбі двадцять років. Чоловік розповідає, що першу половину спільного життя провели разом душа в душу, а потім жінка почала зникати, спершу на кілька днів, а потім і місяцями не поверталася додому.

  У 2013 році жінку позбавили батьківських прав. Однак подружжя продовжувало спільно жити.

  Трохи випила, і пропала на два тижні, а потім знову з’явилася, і знову зникла. Почала пропадати на два місяці. Коли твереза то завжди допомагала по дому, а як вип’є то нічого“, – каже Василь, батько дітей.

  Богдан Ленюк, син подружжя каже, що вирішили зробити оголошення, щоб швидше знайти маму.

  Коли була дійсно мамою, доглядала за дітьми. А зараз почала трохи гуляти та випивати, лишати дітей“, – каже брат жінки, Руслан Івасишин.

 • Діти розповідають, що мали ще двох братиків – Дмитро та Руслан, але ті померли.

  “Піднялася температура, і Діма потрапив у реанімацію, там і помер. Руслан впав у річку, і його також не стало“, – розповідає Богдан Ленюк, один із синів Василя та Ольги.

  Більше у сюжеті ОТБ “Галичина”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!