До складу Новицької ОТГ увійде ще одне село

12 лютого Кабмін затвердив розпорядження, яким вніс зміни до перспективного плану формування територіальних громад Івано-Франківської області.

За ним, змін зазнає і Новицька об’єднана територіальна громада Калуського району — окрім Новицької, Добровлянської, Підмихайлівської та Середньоугринівської сільських рад до складу громади включили Берлогівську сільську раду Рожнятівського району, повідомляють “Вікна”.

Раніше Берлогівська громада виявила бажання об’єднатися з Новицькою ОТГ. Таке ж рішення, до слова, прийняла і Завійська громада, однак у змінах до перспективного плану це не відображено, тож села Завій і Грабівка залишаються у складі Калуської міської об’єднаної територіальної громади.

Входження Берлогівської сільської ради до складу Новицької ОТГ у вересні минулого року погодила Івано-Франківська обласна рада.

Зараз до складу Новицької ОТГ входять села виключно Калуського району — Новиця, Зелений Яр, Підмихайля, Бережниця, Добровляни, Старий Угринів і Середній Угринів.

Чисельність населення Новицької ОТГ становить понад 10 тис. осіб, а у селі Берлоги проживає понад 1,2 тис. мешканців.

Берлоги увійдуть до складу Новицької ОТГ вже після проведення наступних місцевих виборів на новій територіальній основі. 

До теми: У Більшівцівській ОТГ відкрили ЦНАП

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!