Нацбанк пропонує передати оздоровчий комплекс у Карпатах у власність Франківщини

Оздоровчий комплекс «Прикарпаття» у місті Яремче, що перебуває у державній власності, може перейти у власність місцевої влади. Комплекс пропонує передати Управління Національного банку України і з цією пропозицією банк звернувся самостійно.

В свою чергу депутати обласної ради готові на базі комплексу створити центр кардіологічної реабілітації та реабілітації воїнів АТО.

Про це стало відомо сьогодні, 8 вересня, під час засідання постійної депутатської комісії Івано-Франківської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Зараз будівля готова на 90%, а відтак кошти на завершення будівництва доведеться зараз шукати на місцевому рівні.

Станом на 2013 рік сума необхідна для проведення будівництва складала 7,5 мільйонів гривень, натомість зараз ця сума виросла до більш ніж 20 мільйонів, в зв’язку з девальвацією гривні, ділиться голова комісії Манолій Піцуряк.

Депутати готові прийняти у власність комплекс та на його базі створити  центр для кардіологічної реабілітації. Водночас хочуть облаштувати там і центр психологічної реабілітації для бійців АТО. Об’єднання можливе, адже здебільшого АТОвці, які потребують психологічної реабілітації мають також проблеми і з серцево-судинною системою.

Сьогодні комісія одноголосно погодила прийняття комплексу у власність. Натомість це питання вирішуватимуть і на інших комісіях обласної ради, адже цей оздоровчий комплекс вимагає додаткових фінансових навантажень на обласний бюджет. Комплекс потрібно не тільки добудувати, але і у подальшому обслуговувати та утримувати.

В свою чергу прийняття такого рішення має пройти візування у керівників кількох департаментів, таких як охорони здоров’я, будівництва, фінансів тощо.

Нагадаємо, у Франківську знову обговорюють заробітню плату медиків, доки лікарі в Києві вже голодують.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!