В Івано-Франківській облраді – два нових депутати

 • На черговому сесійному засіданні 19 квітня 2024 року обласна рада затвердила постанови про реєстрацію депутатами Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання Черневого Юрія Івановича (ВО «Батьківщина») та Хлівінського Богдана Ярославовича («За Майбутнє»).

  Після прийняття рішень голова обласної ради Олександр Сич вручив Юрію Черневому та Богдану Хлівінському значки, посвідчення депутата обласної ради та персональні картки для голосування, пише «Галичина». Юрій Черневий визнаний обраним депутатом у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата обласної ради Оксани Когут, а Богдан Хлівінський – у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата обласної ради Віктора Шевченка.

  Працюватимуть нові депутати у тих же постійних комісіях обласної ради, що і їхні попередники: Богдан Хлівінський обраний членом постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства, а Юрій Черневий став членом постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики.

  До теми: 70 тисяч за місяць: депутати проголосували за доплату військовим, які на «нулі»

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!