Соловей пропонує працевлаштувати в Уряді Олега Синютку та повернути у коаліцію Олега Ляшка

Сьогодні, 22 лютого, відбулась прес-конференція народного депутата Юрія Солов’я, на якій він прокоментував теперішній стан справ в Уряді.

DSC_0088

Нардеп заявив, що у зв’язку з тим, що з коаліції вийшли Батьківщина та Самопоміч, то, на його думку, потрібно знову заручитися підтримкою Радикальної партії.

“Сьогодні ця дискусія йде в середині парламенту і я думаю, що ми досягнемо згоди”, – зазначив Юрій Соловей.

Зокрема, він наголосив на тому, що в Уряді потрібно ввести посаду Першого віце-прем’єр-міністра України, який і візьметься за економічний сектор держави, та особисто буде відповідати за нього. Крім того, він означив ряд кандидатур на цю посаду.

“Я запропонував би Олега Синютку, губернатора Львівської області, ним може бути перший заступник міністра фінансів, який донедавна працював, Ігор Уманський, або ж Віктор Пензеник”, – зазначив нардеп.

Також, наступним кроком, за словами Солов’я  має бути зміна голови Нацбанку України. Він вважає, що саме нова людина на цій посаді може відновити довіру до цієї структури.

Юрій Соловей ще згадав про новий закон, який був прийнятий Верховною Радою, що дає значно більшу автономію міністрам в їхній роботі.

“З першого квітня міністр самостійно може призначати собі заступників”, – пояснив народний депутат.

Нагадаємо, що Юрій Соловей розповів про нове бюджетне законодавство.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!